فصل دوم از سال پنجم بازی Rainbow Six Siege آغاز شده است و مانند همیشه شاهد اضافه شدن دو شخصیت تازه به بازی هستیم. وب سایت DualShockers گفتگویی با طراح بازی به نام ژان باپتیست هال انجام داده است و او نیز در مورد احتمال اضافه شدن شخصیت های دیگر بازی های یوبی سافت به این شوتر تاکتیکال گفته است. در طی مصاحبه از او پرسیده شده است که: « اگر بتوانی یک شخصیت از دیگر فرانچایزهای یوبی سافت را به Seige اضافه کنی، او چه کسی خواهد بود و همچنین گجت او چیست؟» ژان باپتیست ابتدا از جواب به این سوال طفره رفته است اما در آخر گفته است: سوال خیلی جالبیه. من فکر می کنم که باید این یکی رو جواب ندم چون سوال خیلی بیشتر از یکم.

نوشته احتمالا شخصیت های دیگر بازی های یوبی سافت به بازی Rainbow Six Siege اضافه شوند اولین بار در پارسی گیم پدیدار شد.

بهار بازی ,های ,شخصیت ,سافت ,یوبی ,siege ,یوبی سافت ,های یوبی ,بازی های ,دیگر بازی ,شخصیت هایمنبع

احتمالا شخصیت های دیگر بازی های یوبی سافت به بازی Rainbow Six Siege اضافه شوند

دانلود بازی کامپیوتر Rustler: Prologue نسخه Steam Backup

آقاتهرانی: منظور برخی از «وحدت باهم»، وحدت با یک نفر است/ ادعای ائتلاف‌ با چپی‌ها یک تهمت است

دانلود آهنگ جدید آرمان حیدری بنام دلم میره برات

تست‌ کرونای تمامی بازیکنان اینتر منفی اعلام شد

بیرانوند باز هم در بین ۱۰ بازیکن برتر قاره آسیا قرار می‌گیرد

دانلود بازی Subway Surfers 2.1.0 برای اندروید + نسخه بی نهایت

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

گیم پی 30 - برترین سایت دانلود و سرگرمی دانلود فیلم ایرانی - اخبار سینمای ایران شب که میشه Dariel8c Seite دانلود موزیک های ایرانی جدید خرید آپارتمان در اندیشه دانلود سرا دانلود فایل های آموزشی افرا رام Circle